Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

CAMBRIDGE SINAVLARI

Cambridge Assessment English Sınavları

Cambridge Assessment English sınavları, dünyada İngilizce konuşulan tüm ülkelerdeki okullar, üniversiteler, özel sektör ve kamu sektörleri tarafından tanınmakta ve kabul görmektedir.
Bir Cambridge Assessment English sınavında başarılı olduğunuzda, İngilizcenizin seviyesini gösteren uluslararası geçerliliğe sahip bir sertifikaya sahip olursunuz.

Cambridge English Yeterlikleri, İngilizce öğrenmeyi keyifli, etkili ve ödüllendirici kılan geniş kapsamlı sınavlardır.
Okullar için yeterliliklerimiz etkin öğretim ve öğrenim alanındaki araştırmalara dayanmaktadır. Bu yeterlikler çocuklara ve gençlere öz güven kazanma ve İngilizce dil becerilerini geliştirmelerinde adım adım yardımcı olacak temel ve öğrenme çerçevesini sunar.

Cambridge English Sınavları:

PRE A1 STARTERS

Bu sınav ufak yaşlardaki öğrenciler için geliştirilmiş olan 3 sınavın ilkidir. Bu 3 sınav, öğrencilerin İngilizce öğrenimindeki ilk adımları atmalarına yardımcı olur.

A1 MOVERS

Ufak yaşlardaki öğrenciler için geliştirilmiş ikinci sınavdır. Bu yaş grubuna yönelik bütün sınavlarımız eğlenceli, renkli ve aktivite bazlı olup, çocukları öğrenmeye teşvik eder.

A2 FLYERS

Ufak yaş grubuna yönelik olarak hazırlanmış üçüncü sınavdır. Bu sınavlar, öğrencilerin özgüvenini geliştirir ve gelecekte ileri bir İngilizce seviyesine ulaşmalarının temellerini atar.

A2 KEY

Bu yeterlik, öğrencilerin gündelik konuşma ve yazma İngilizcelerini A2 seviyesine tamamen ulaştırmalarına yardım eder. Sınav, öğrencilerin A2 Flyers sınavında kazandıkları becerilerin temeli üzerine kurulmuştur.

B1 PRELIMINARY

Günlük İngilizce kullanımının temellerini kavramış ve pratik İngilizce kullanım becerilerine sahip öğrenciler için hazırlanmış olan orta seviye İngilizce yeterliğidir

B2 FIRST

Daha yüksek seviye sınavlara hazırlanan öğrenciler için ideal bir sınavdır. İngilizce konuşulan bir ortamda özgüvenle iletişim kurabilecekleri İngilizce becerilerine sahip olduklarını gösterir.

C1 ADVANCED

Üniversite ve profesyonel yaşama hazırlanan öğrenciler için idealdir, ileri seviye İngilizce seviyesinin kanıtıdır.

C2 PROFICIENCY

En yüksek seviye yeterlik olup İngilizcede ustalaştığınızı tüm dünyaya gösterir.