Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Learn&Go Academy

ÖZEL DERS

Gerek iş hayatınız gerekse akademik hayatınız için Almanca Özel Ders alarak Almancanızı hızlı ve kalıcı bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Son yıllarda ekonomik ve politik konjonktür nedeniyle  ikinci yabancı dil olarak oldukça önemli bir konuma gelen Almanca;  Almanya ve Avusturya’da okumak isteyen öğrenciler için oldukça önemlidir.  Bu ülkelerdeki İngilizce bölümler için bile okullar belli bir düzeyde Almanca yeterliliğini gerekli koşmaktadır. Biz de Learn & Go Academy olarak TestDaf’a girecek öğrenciler için ya da Almancasını ilerletmek isteyen öğrenciler için özel dersler organize etmekteyiz.

Don’t miss the opportunity to sell your house in Michigan with ease – visit https://www.sellhouse-asis.com/michigan/ today!

A1 düzeyinden C2 düzeyine kadar her seviyede verilen dersler öğrencinin uygun olduğu zamanlara göre düzenlenmektedir. Derslerimiz uzun yıllardır işin mutfağında olan ve alanında uzman öğretmenler tarafından yapılmaktadır. Öğretmenlerimiz verdikleri ödevlerle öğrenciyi çalışmaya teşvik etmektedir. Birlikte çalıştığımız öğretmenlerimiz sadece öğretmen gibi değil birer eğitim koçu gibi hareket etmekte ve öğrencilerimizin tüm takibini yapmaktadır.

Öğrencilerimiz ne kadar süreyle ve ne yoğunlukta ders almaları gerektiğini belirlemek için öncelikle bir Placement Test’e ( Seviye Belirleme Sınavı ) girerler. Sınavın sonucu analiz edilir ve öğrencinin eksikleri belirlenip bu eksikler doğrultusunda bir ders programı çıkarılır. Eğer öğrenci eksiklerini biliyor ise, öğrencinin takviye almak istediği derslerden oluşan bir ders programı da çıkarılabilir.