Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Learn&Go Academy

Gerek iş hayatında gerekse akademik hayatta büyük önem taşıyan İngilizce, diğer Avrupa dilleriyle kıyasladığımızda öğrenmesi en kolay dillerden biridir. Çoğu kişi İngilizceye ön yargıyla yaklaşmakta ve bu nedenle bu dili öğrenememektedir. Learn & Go Academy olarak organize ettiğimiz özel derslerle İngilizce öğrenmek isteyen ve bunu hızlı bir şekilde yapmak isteyen tüm öğrencilerimize yardımcı oluyoruz.
Başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar organize ettiğimiz özel derslerle öğrenciler İngilizceyi daha hızlı bir şekilde öğrenebilmektedir. Derslerin zamanı öğrencinin uygun olduğu saatlere göre düzenlenmektedir.
Bire bir yapılan dersler öğrencinin dili öğrenmesi için daha hızlı ve avantajlıdır. Bu şekilde öğrencinin eksik olduğu taraflara yoğunlaşılmakta ve eksikleri kapatılmaktadır. 

İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Kalabalık gruplarla yapılan dil dersleri ise eğer Amerika, İngiltere gibi anadili İngilizce olan bir ülkede değilseniz genellikle başarısızlıkla yada yavaş öğrenme ile sonuçlanmaktadır. Derslerimiz uzun yıllardır işin mutfağında olan ve alanında uzman öğretmenler tarafından yapılmaktadır. 

Öğretmenlerimiz verdikleri ödevlerle öğrenciyi çalışmaya teşvik etmektedir. Birlikte çalıştığımız öğretmenlerimiz sadece öğretmen gibi değil birer eğitim koçu gibi hareket etmekte ve öğrencilerimizin tüm takibini yapmaktadır.
Learn & Go Academy bünyesinde ayrıca öğrencilerimize Amerika, İngiltere ve Avrupa’daki en üst düzeydeki üniversitelere başvuru için danışmanlık, essay yazımı, motivasyon mektubu yazımı konularında da hizmet sunmaktayız.

Öğrencilerimiz ne kadar süreyle ve ne yoğunlukta ders almaları gerektiğini belirlemek için öncelikle bir Placement Test’e ( Seviye Belirleme Sınavı ) girerler. Sınavın sonucu analiz edilir ve öğrencinin eksikleri belirlenip bu eksikler doğrultusunda bir ders programı çıkarılır. Eğer öğrenci eksiklerini biliyor ise, öğrencinin takviye almak istediği derslerden oluşan bir ders programı da çıkarılabilir.