Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Learn&Go Academy

KONUŞMA DERSLERİ ONLINE / YÜZ YÜZE

Speaking yani İngilizce konuşma Türk öğrencilerin en çok zorlandığı alanlardan biridir. Bunun birkaç temel sebebi var. İlki pratik eksikliği, ikincisi İngilizce öğrenirken telaffuzları yanlış öğrenme ve son olarak da İngilizceyi Türkçe düşünerek konuşmaya çalışma. İngilizce konuşma derslerinde tüm bu sorunları tek tek çözüyoruz.
Artık İngilizce biliyorum ama konuşamıyorum demekten sıkıldıysanız ve uzman desteğine ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin.

Need to sell your house quickly? List it on https://www.buy-my-house.org/alabama/buy-my-house-fast-gadsden-al/ for potential buyers to see.

Eğitimde Tek

Learn&Go Academy

Speaking Dersinde Neler İşliyoruz?

Speaking dersi içeriği tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekilleniyor.
Speaking derslerinde İngilizce telaffuz pratiği yaparak İngilizce konuşurken anlaşılır ve kendinizden emin şekilde konuşmanızı sağlıyoruz.
Günlük konuşma pratiği yaparak konuşma akıcılığınızı artırabiliyoruz.
İngilizce iş görüşmesi pratiği yaparak müşterilerinizle daha rahat iletişim kurmanızı sağlayabiliyoruz.
İngilizce sunum yapma pratiği yaparak bir topluluk önünde rahat ve etkili konuşabilmenizi sağlıyoruz.

Learn&Go Academy

Speaking Dersi Nasıl İşleniyor?

Speaking derslerinde ilk aşama seviye ve hedeflerinizin belirlenmesidir. Çoğu öğrencinin gerçek seviyesi ile ilgili doğru bir fikri yok. Ya kendilerini olduklarından çok daha iyi ya da çok daha kötü görüyorlar. Seviye ve hedefleri tespit ettikten sonra bireysel çalışma programını çıkarıyoruz.
Derslerde hem spontane hem de önceden hazırlanmış pratik çalışmaları yapıyoruz.

Günlük konularla ilgili spontane yaptığımız hazırlıksız konuşmalarla hızlı düşünme ve cevap verme becerinizi geliştiriyoruz.
Belli bir konuyla ilgili önceden okuma yapıp daha sonra derste bu konuyla ilgili konuşma, soru cevap ve tartışma şeklinde gerçekleştirdiğimiz tematik konuşma bölümlerinde ise hem kelime bilginizi hem de konu bazlı konuşma becerinizi geliştiriyoruz.

Learn&Go Academy

Speaking Dersinin Süresi Ne Kadar?

Speaking derslerinde bir ders 30 dk olarak işleniyor. Kaç ders alacağınız ve eğitiminizin ne kadar süreceği ihtiyaçlarınıza ve nihai hedefinize bağlı. Haftada en az 3 ders oluyor. Ayda 12 ders yapmış oluyoruz. İhtiyaca göre ders saatleri revize edilebilir.
Alacağınız toplam ders sayısını ve program uzunluğunu sizinle yapacağımız ön görüşme sonrasında belirliyoruz.
Speaking derslerini ister online ister yüz yüze olacak şekilde alabilirsiniz.