Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

İTALYANCA ÖZEL DERS

Learn&Go Academy

Gerek iş hayatınız gerekse akademik hayatınız için İtalyanca Özel Ders alarak İtalyancanızı hızlı ve kalıcı bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Son yıllarda İtalya’daki üniversitelerin sıralamaları yükselmekte ve ülkemizdeki öğrencilerin de bu okullara olan ilgileri gözle görülür oranda artmaktadır. İtalya’da eğitimin ucuz ve kaliteli olması pek çok öğrencinin rotasını İtalya’ya çevirmesine neden olmuştur.

Ülkemizdeki özel üniversitelerin fiyatlarıyla kıyaslandığında oldukça düşük maliyete sahip olan bu okullar yabancı öğrencilere hem kaliteli eğitim vermekte hem de İtalya gibi sanatın ve doğanın iç içe olduğu bir coğrafyada yaşama olanağı sunmaktadır.

İtalya’daki okullardan kabul alan öğrenciler her ne kadar eğitimlerini İngilizce alacak olsalar da belli bir düzeyde İtalyanca’ya ihtiyaç duymaktadırlar. Biz de öğrencilerin bu ihtiyacına cevap vermek için İtalyanca özel dersler organize etmekteyiz. En düşük seviyeden en yüksek seviyeye kadar verilen derslerimiz bire bir olarak yapılmaktadır.

Ders programı öğrencinin uygun olduğu zamanlara göre düzenlenmektedir.

Öğrencilerimiz ne kadar süreyle ve ne yoğunlukta ders almaları gerektiğini belirlemek için öncelikle bir Placement Test’e ( Seviye Belirleme Sınavı ) girerler. Sınavın sonucu analiz edilir ve öğrencinin eksikleri belirlenip bu eksikler doğrultusunda bir ders programı çıkarılır. Eğer öğrenci eksiklerini biliyor ise, öğrencinin takviye almak istediği derslerden oluşan bir ders programı da çıkarılabilir