Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Learn&Go Academy'den Öğrenmenin Faydaları

Learn & Go Academy ile İngilizce öğrenmek şimdi çok daha eğlenceli ve kolay. Dil bilimcilere göre dil bir beceridir. Bir dili öğrenmek sadece dil bilgisi kurallarını öğrenmek demek değildir. Diğer tüm becerilerde olduğu gibi yeterince pratikle desteklenmeli ve tıpkı ana dilimiz gibi doğal bir süreçte edinilmelidir. Learn & Go Academy Blended (Harmanlanmış) Method bu prensibi temel alarak tasarlanmıştır. Dinleme, tekrar etme, okuma, konuşma, yazma ve pratik etme adımları ile ezber gibi yapay değil, ana dilimizi öğrendiğimiz gibi doğal bir süreç sunar. Böylece klasik metotların hiçbir zaman sunamayacağı ayrıcalıklarla İngilizceyi rahatlıkla anlayıp akıcı biçimde konuşmanızı sağlar.

Uzmanlarımızdan öğrenmeye başlayın ve becerilerinizi geliştirin

10 Yılı Aşkın Tecrübe !

Neden LGA ?

Kişiye Özel İlgi

Eğitim programımız öğrencilerimizin kişisel ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre belirlenir. Uzman öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmeleri için onlarla birebir ilgilenir. İngilizce öğrenme yolculuklarında onları yönlendirir ve sürekli destek verir.
Neden LGA ?

Yoğun İngilizce Konuşulan Ortam

Ofisimiz, öğrencilere kapıdan girdikleri ilk andan itibaren tamamen İngilizce konuşulan bir ortam sunar. Sürekli İngilizce konuşulan bir ortamda bulunmak öğrencilerimize doğal bir İngilizce edinimi sağlar. Diğer yandan uzman öğretmenlerimiz, başlangıç seviyesinde bile olsalar öğrencileri kendilerini İngilizce olarak ifade etme konusunda teşvik eder, yol gösterir.
Neden LGA ?

Sürekli Ölçme ve Değerlendirme

Öğrencilerimizin gösterdiği gelişimi düzenli olarak takip eder ve onlara dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma-yazma becerileri, dinleme-anlama becerileri ve akıcılık açısından gelişimlerini gösteren detaylı raporlar sunarız. Böylelikle ilerlemelerini sadece eğitimin sonunda değil, eğitimin her aşamasında ölçümleriz.