Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

FRANSIZCA ÖZEL DERS

Learn&Go Academy

Gerek iş hayatınız gerekse akademik hayatınız için Fransızca Özel Ders alarak Fransızcanızı hızlı ve kalıcı bir şekilde geliştirebilirsiniz.
Dünyanın en köklü ve en çok konuşulan dillerinden biri olan Fransızca, gerek Fransa’da okumak isteyen öğrenciler için gerekse ülkemizdeki Fransız liselerinde okuyan öğrenciler için oldukça önemlidir. Biz de Learn & Go Academy olarak Fransızca konusunda desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için özel dersler organize ediyoruz.
A1 düzeyinden AP Fransızcaya kadar hemen her seviyede organize ettiğimiz dersler öğrencilerin hem okuldaki derslerine yardımcı olmakta hem de Fransızca dil becerilerini geliştirmektedir. Ayrıca DELF/ DALF sınavlarına girmek isteyen öğrenciler için de özel dersler organize etmekteyiz.

Öğrencilerimiz ne kadar süreyle ve ne yoğunlukta ders almaları gerektiğini belirlemek için öncelikle bir Placement Test’e ( Seviye Belirleme Sınavı ) girerler. Sınavın sonucu analiz edilir ve öğrencinin eksikleri belirlenip bu eksikler doğrultusunda bir ders programı çıkarılır. Eğer öğrenci eksiklerini biliyor ise, öğrencinin takviye almak istediği derslerden oluşan bir ders programı da çıkarılabilir.