Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Learn&Go Academy

STS ( Seviye Tespit Sınavı )

Kurumsal Firmaların işe alım süreçlerinde başvuruda bulunan adayların İngilizce yeterliliklerini tespit ederek firmaya bir rapor halinde sunmaktayız. Türkiye’de işe alımlarda birçok firmanın yaptığı tek şey başvuru yapan adayın öz geçmişinde yazan İngilizce seviyesine bakmak oluyor. Oysaki birçok adayın seviyesi orada yazılandan çok farklı çıkmaktadır.

İşte bu noktada biz Learn&Go Academy olarak devreye giriyoruz ve firmanızın bünyesine almayı düşündüğünüz adayların hem Gramer bilgilerini hem de Speaking seviyelerini ölçerek doğru bir değerlendirme yapmanızı ve işe alımı size sunduğumuz İngilizce Seviye Tespit Sınavı sonucuna göre yapmanızı sağlıyoruz.

STS ( Seviye Tespit Sınavı )

1. Speaking Test + Grammar Test:

Speaking Testi: Hazırlık yapmaya gerek yoktur. Bu aşama telefon araması ile eğitmenlerimizin kolaydan zora giden sorular sorması ile gerçekleşir. Takribi 10-15 dk sürmektedir.
Grammar testi: Online bir test uygulamasıdır. Aday kendisine verilen şifre ile www.educall.com.tr sitesi üzerinden testi çözer. 50 soru ve takribi 60 dk sürmektedir.

2. TOEFL Bazlı Seviye Tespit Sınavı:

TOEFL Reading: Online bir uygulamadır. Aday kendisine verilen şifre ile www.educall.com.tr sitesi üzerinden testi çözer. 35-45 soru ve takribi 60-80 dk. sürmektedir.

TOEFL Speaking: Bu aşama telefon araması ile eğitmenlerimizin kolaydan zora giden sorular sorması ile gerçekleşir. Takribi 10-15 dk. sürmektedir.
TOEFL Listening: Online bir uygulamadır. Aday kendisine verilen şifre ile www.educall.com.tr sitesi üzerinden testi çözer. 35-45 soru ve takribi 60-90 dk. sürmektedir.
TOEFL Writing: Online bir uygulamadır. Aday kendisine verilen şifre ile www.educall.com.tr sitesi üzerinden kendisinden istenen konu hakkında kompozisyon yazar. Takribi 30 dk. sürmektedir.
Educall TOEFL Sonuçları IBT Resmî sonuçları değildir. Bilgi amaçlı olup talep eden kurum için adayın durumunu TOEFL bazında göstermektedir.

İki sınav türünden birini tercih edebilirsiniz.