Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Bizi yakından tanıyın

Bizi yakından tanıyın

Learn&Go Academy, ”bir dil okulundan fazlası” sloganı ile yola çıkan ve 2022 yılında sektörel deneyimi 10 yıldan fazla olan eğitim uzmanları tarafından kurulmuş bir ”Lisan Akademisi”dir. Seçkin eğitmen kadrosu ile Türkiye’deki dil okulu konseptine yeni, farklı ve modern bir anlayış getirmek amacıyla genel merkez olarak faaliyet gösteren ilk akademisini Bursa’da açmıştır. Birçok alanda yürütmekte olduğu “amaca özel eğitim programları” ile ulusal ve uluslararası piyasalardaki sanayi ve iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Dünya ile entegrasyonda en etkili araçlardan olan yabancı dil eğitiminde farklılıklar yaratarak, öğrencilerin ve çalışanların gelişmelerine, verimliliğini arttırmalarına destek olmaktadır. Ayrıca Türkiye’deki diğer illere profesyonel bir yaklaşımla franchise akademi açma imkanı da sunmaktadır.

Learn&Go, sadece İngilizce eğitiminde değil, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca, Rusça ve diğer dillerde de aynı kalitede eğitimler vermektedir. Hedef kitlesi; çocuklar, gençler, üniversite öğrencileri, yetişkinler, yabancı dil sınav puanına ihtiyacı olanlar ve kurumsal firmalar olarak belirlenmiş
ve tüm eğitim içerikleri bu doğrultuda “Oxford Kalite Geliştirme Programı” ve ”Cambridge University Press” güvencesiyle oluşturulmuştur.

Misyonumuz

⦁ Doğru şekilde dile maruz bırakarak akademik başarıyı sağlamak, 
⦁ Kültürlerarası iletişim için sosyal dil yeterliliğini oluşturmak, 
⦁ Yoğun pratik sağlayacak yaratıcı modüler sistemiyle, Türkiye’ye öncü olacak ulusal bir model oluşturmaktır.

Vizyonumuz

⦁ Eğitim ve kariyer amaçlı, ikinci veya diğer dillerde üstün akademik başarı sağlayan,
⦁ Dünya vatandaşı olarak gerçek yaşamı ve ticari hayatında üstün dil becerilerine sahip,
⦁ Ulusal ve uluslararası dil yeterlilik sınavlarında üstün başarı elde edebilen bireyler yetiştirmektir.

Learn&Go Academy

Memnuniyetler

Öğrencilerimizden gelen yorumlar

Learn&Go Academy İle Tanış

10 +
Yıllık Tecrübe
% 100
Başarı
2400 +
Eğitim