Hemen Arayın

+90 535 547 43 46

E Mail Gönderin

info@learnandgo.com.tr

Learn&Go Academy

Educall Speaking Programı

Educall başta İngilizce olmak üzere birçok dilde, yer ve zaman sorunu olmadan, telefonda ve online olmak üzere, haftanın 5 günü, 10, 15 veya 25 dakika seçenekleri ile konuşma eğitimi veren bir sistemdir.

Sistem her öğrenci için iki öğretmen belirler. Biri yabancı öğretmen diğeri ise Türk öğretmendir. Seviyenize göre haftanın kaç günü yabancı öğretmenden, kaç günü Türk öğretmenden ders alacağınıza birlikte karar verelim. Üstelik bu aşamada alacağınız deneme dersleri ücretsizdir. Eğitimlerimiz sabah 10:00 ile akşam 23:00 saatleri arasında yapılan birebir derslerden oluşur.

Looking for a hassle-free way to sell your West Virginia property? Check out https://www.housebuyers.app/west-virginia/ to get started.

Educall Speaking Programı

Öncelikle sisteme dahil olan öğrencimizin seviyesi belirlenir. Bütün görüşmeler eğitimin daha kaliteli ve verimli olabilmesi için kayıt altına alınır. Yabancı öğretmenlerimiz yeni kelime öğrenmenize, akıcı ve düzgün telaffuz kazanmanıza, dinleme ve anlama yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olmaktır. Danışman öğretmenlerimiz ise öğrencinin öğretmenleri ile olan diyaloglarını dinler, hatalarını belirler ve öğretmenlerimizden aldığı bilgiler ile öğrencinin eksikliğini gidermek üzere ona geri bildirimde bulunur. Amaç öğrencinin eksik olduğu gramer, telaffuz ve diğer sorunlarını bulup, her bir sorunu tek tek çözmektir. Educall eğitim programının öğrencimize öğrenmek istediği dilde akıcı bir konuşma sağlayacağını garanti ediyoruz.

Interested in real estate opportunities in South Dakota? Explore listings at https://www.home-investors.net/wisconsin/investors-that-buy-houses-sheboygan-wi/

Bu programdan kimler faydalanabilir?
⦁ Bireysel Kullanıcılar
⦁ İş adamları
⦁ Akademisyenler
⦁ Öğrenciler
⦁ Profesyonel Meslek Grupları

HIZLANDIRILMIŞ KONUŞMA PROGRAMI

Bu program İngilizce yeterliliğini ve konuşma pratiğini kısa sürede geliştirmek isteyen kişilere yöneliktir. Programın süresi 3 ay olup günlük 30 dakikalık telefon üzerinden yapılan derslerden oluşmaktadır. Gramer ve ders materyalleri online olarak sunulur. Eğitimler hafta içi her gün sabah 10:00 ve akşam 23:00 arasında sizin belirleyeceğiniz saat aralığında olacaktır.
Bu programdan kimler faydalanabilir?

⦁ İngilizcesini kısa sürede geliştirmek isteyen ve yoğun tempoda çalışanlar,
⦁ Mobil olarak çalışan ve sık seyahat edenler,
⦁ Üniversite sonrasında İngilizce pratiği yapmak isteyenler,
⦁ Farklı ülkelere seyahat etmeyi ve o ülkelerde çalışmayı planlayanlar,
⦁ Yabancı ortağı olan veya yabancı ülke ile iş yapanlar,
⦁ Temel İngilizce bilgisi olup kısa sürede konuşma becerisini geliştirmek isteyenler